"Pro Vás v Jičíně a okolí již od roku 2002"

Jaroslav Šimeček

Topení, voda a plyn

Moje služby

Provádím montáže, opravy, rekonstrukce a údržbu systémů topení, rozvodů vody a plynu. Strojně čistím odpady. Poskytuji kvalitní a rychlé služby za přiměřenou cenu. Kompletní dodávka a prodej materiálu. Soustředím se na zakázky menšího až středního rozsahu. Pracuji sám a díky tomu mám osobní přístup k zákazníkovi.

Topení

Instalace a výměna elektrokotlů, plynových kotlů, kotlů na tuhá paliva a oběhových čerpadel v topných systémech. Celkové rekonstrukce starých rozvodů a radiátorů. Rozvody instaluji v mědi, plastu i vícevrstvých trubkách. Montuji a dodávám radiátory, koupelnová tělesa, podlahové topení (i kombinace).

Voda

Montáž a dodávka vodovodních baterií, WC, samostatných WC nádržek, umyvadel, ohřívačů apod. Nabízím nový standard kvality potrubí - EVO PP-RCT (plast), PPR (plast), měď a vícevrstvé trubky. Dále instaluji a vyměňuji vodoměry, domácí vodárny i čerpadla do vrtů. Provádím celkové rekonstrukce koupelen a sociálních zařízení. Výměňuji a rekonstruuji odpady, staré potrubí z olova, pozink, americký lepený plast.

Plyn

Provádím práce v oboru domovních rozvodů plynu a připojení plynových spotřebičů do výkonu 50 kW. Plynové kotle, sporáky a další spotřebiče dodám, připojím a zajistím revizi. V případě kompletní dodávky zajišťuji zároveň instalaci odkouření. Rozvody instaluji v mědi. Spotřebiče připojuji certifikovanými flexi hadicemi nebo lisovacím systémem CATS.

Čištění odpadů

Pohotově vyřeším váš problém s ucpanými domovními odpady. Čistím vše od umyvadel, dřezů, WC, až po domovní přípojku do septiku. K čištění používám profesionální stroj zn. Rothenberger.

Prodej materiálu

Dodám kompletní sortiment materiálu na vaší zakázku za příznivé ceny. Nabízím i samostatný prodej bez montáže. Na požádání vyrobím cenovou kalkulaci. Ceny zařízení, nebo zařizovacích předmětů domlouvám před realizací zakázky.

Opravy a údržba

Provádím opravy a údržbu i menšího rozsahu. Např. výměna ventilů, plováků WC, sifonů, vodovodních baterií, samostatných radiátorů nebo jejich ventilů, domácích vodáren apod.

Přesunout se nahoru